logo

Hakkımızda

Kollectioner, 2022 yılında kurulmuş olan İLK ve TEK SOSYAL ANI PLATFORMUDUR. Koleksiyonerliğe yeni bir bakış açısı getirmek üzere yola çıkan Kollectioner, fenomenlerin takipçileriyle temas etme noktalarından birisidir. Kollectioner‘da fenomenler içeriklerinde ürettikleri, kullandıkları, tasarladıkları ürünleri takipçilerine bizzat kendisi ulaştırmaktadır. Böylece takipçiler en doğru kaynaktan istediği ürünü alırken, fenomenlerde gelir kanallarını çeşitlendirebilme fırsatı yakalamaktadır.

Peki Neden Kollectioner ?

Kollectioner, koleksiyonerliğe yeni bir bakış açısı getirmek üzere yola çıkan bir girişim. 'Peki Kollectioner'ın avantajları neler?' diye sorduğunuzu duyar gibiyiz. Kısaca Kollectioner'ın bazı avantajlarından bahsedelim.

Gerçek Ürünler

Gerçek Ürünler

Çoğumuz görmüşüzdür herhangi bir fenomenin giydiği bir elbisenin replikaları dahi yeni moda akımı olabiliyor. Biz Kollectioner'da replika, çakma, sahte ürünlere müsade etmiyoruz. Ürünlerin hepsini bizzat fenomenlerin kendisi tarafından siz hayranlarına doğrudan satılmaktadır. Böylece çakma, replika ürünlere boşa para vermeniz gerekmez.

İstediğin Fenomenden

İstediğin Fenomenden

Dürüst olalım, hepimizin sevdiği fenomenler vardır. Kimisini daha çok severiz, kimisini daha az. Kollectioner'da sevdiğiniz fenomenlerden istediğiniz ürünleri kolaylıkla satın alabilirsiniz. Zor bir karar sizi bekliyor. Seçenek bol, seçim sizde.

Zamandan ve Paradan Kazanç

Zamandan ve Paradan Kazanç

Hepimizin bildiği gibi koleksiyonerlik 'zenginlerin' bir hobisi. Biz bu algıyı yıkmaya geliyoruz. İnsanın sevdiği fenomenden alacağı ufak bir cevap, like dahi oldukça güzel. Bu kıymetli ürünlere ulaşmak için üzerinden yıllar geçmesine ve on binlerce, milyonlarca lira vermeye gerek olmadığına inanıyoruz. Koleksiyonerliğe yeni bir bakış açısıyla erkenden başlayarak zaman ve paradan tasarruf edin.

Özel Bir Bağ

Özel Bir Bağ

Sevdiğin fenomenin yorumuna cevap vermesi dahi güzel bir his. İşte Kollectioner'da bundan çok daha fazlası mevcut. Aranızdaki bağ bir like’dan fazlası olsun. Sevdiğin içerikteki ürünü alarak eşsiz bir deneyim elde ederken sevdiğin fenomeni destekleyerek yeni içerikler üretmesinde ona eşsiz bir destek verebilirsin.

Kollectioner’da satış yapan fenomenler!

Bütün Fenomenlerarrow-icon

Fenomenler İçin Kollectioner?

Kollectioner, takipçilerinizle aranızdaki bağı bir like’dan fazlası yapan sosyal anı platformu dedik. Peki bunu nasıl yapıyoruz kısaca açıklayalım.

Kollectioner’ın Avantajlarını Kullanın

Kollectioner’ın Avantajlarını Kullanın

Kollectioner tamamen sosyal anı kavramı üzerine kurulmuş bir platform. Sıradan bir e-ticaret sitesi, pazaryeri değil. Kollectioner’da herşey fenomenler ve takipçileri için yapıldı. Satıcı Başvurusu kısmından kolaylıkla başvurabilirsiniz. Hesabınızın onaylanması ardından ürünlerinizi hızlı ve kolaylıkla takipçilerinizle buluşturabilirsiniz. Kollectioner’in sizler için oluşturduğu eşsiz fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

Network Etkisinden Faydalanın

Network Etkisinden Faydalanın

Benzer içerik üreten kanalların sayısı her geçen gün artıyor. Size abone olan bir kullanıcı benzer başka bir kanala da abone olması çok olası. Kollectioner’a gelen bir kullanıcının sizin içerik kanalınızı görmesi, izlemesi hatta Kollectioner’da satışta olan ürününüzü alması hem içerik kanalınızdan gelen gelirinizi artırıken, hemde Kollectioner üzerinden elde ettiğiniz geliri artırabilir.

Gelir Kanalınızı Çeşitlendirin

Gelir Kanalınızı Çeşitlendirin

Sadece sosyal medya kanallarından gelen reklam gelirlerine bel bağlamayın. Yada bir sponsorun türlü isteklerini karşılamaya çalışıp o sancılı döngüye girmeyin. İçeriklerinizde ürettiğiniz emeği bizzat takipçilerinizle buluşturun. Fiyatı belirleyin, ürününüzü kolaylıkla ekleyin ve takipçilerinizle paylaşın. Hem gelirinizi artırırken hemde takipçilerinizle daha sıkı bir bağ kurun.

Takipçilerinizle Temas Edin

Takipçilerinizle Temas Edin

Takipçilerinizle tek temas noktanız içeriklerinizin altına gelen yorumlardan ibaret olmasın. İçeriklerinizde ürettiğiniz ürünlerin onlara ulaşmasını sağlayarak takipçileriniz ile olan bağınızı kuvvetlendirin. Takipçileriniz, size bir like’dan çok daha fazlası ile destek olurken sizde içeriklerinizle takipçilerinizin kalplerinde ve anılarında olabilmenin haklı gururunu yaşayın.